USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Cabedelo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski João Pessoa e Cabedelo CASA CAMBOINHA Cabedelo João Pessoa e Cabedelo CASA CAMBOINHA Cabedelo Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa

ex. João Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha

Förhandsbokning
2026-09-21
2026-09-22

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

26

Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa

 Wi-Fi
 Simbassäng

Utomhusbassäng

 Privat strand

Strand

 Spa & Hälsocenter

Jacuzzi

 Rökning förbjuden

Rökfria rum

 Barnvänligt

Barnsängar

 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa med 5 sovrum, som ligger ungefär 5 minuters gångavstånd från Pro-Marina Boating, har en pool samt bubbelpool och hydromassagebadkar, där du kan koppla av. Den här villan med 6 badrum, som har en terrass, ligger inom 3 km från Praia de Areia Dourada.

Praia de Camboinha ligger inom 10 minuter till fots från den här villan och Praia Formosa finns ungefär 15 minuters bilfärd bort. Historieälskare kan besöka Santa Catarinas fästning, som ligger cirka 4 km bort.

Kylskåp och ugn finns i köket i den här villan. Restaurangen Marujo Bar erbjuder brasilianska specialiteter mindre än 8 minuter bort till fots. Den närmaste busshållplatsen är Camboinha I, belägen på gångavstånd från boendet.

  • Flygplatser
  • Castro Pinto
    26 km
  • Tågstationer
  • Mandacarú
    12 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Rökfria rum
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Husdjur tillåtna

Aktiviteter och avkoppling

  • Utomhusbassäng
  • Strand
  • Trädgård
  • Jacuzzi

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Terrass
  • LCD-TV
  • Barnsängar

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:59
Utcheckning: senast 12:00

Vanliga frågor

  • Finns det Wi-Fi i Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa?

    Ja, Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa erbjuder WiFi.
  • Finns det ett kök på Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa?

    Ett kök finns på Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa.
  • Kan vi ta med våra husdjur till Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa?

    Ja, husdjur är tillåtna på Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa.
  • Finns det en bubbelpool på Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa?

    Ja, en badtunna finns på Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa.
  • Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?

    Gästerna i villan kan enkelt nå Pro-Marina Boating och Praia de Areia Dourada, som ligger ungefär 5 minuters gångavstånd från boendet respektive 3 km bort.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-09-21
2026-09-22

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Joao Pessoa E Cabedelo Casa Camboinha Villa, Brasilien

375 Rua Doze De Dezembro, Cabedelo, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved